Productinformatie
Tijdens de winterperiode krijgt uw huid veel te verduren; er kan een droge en bleke huid ontstaan en wanneer de huid weer in aanraking komt met zonnestralen worden pigmentvlekken zichtbaarder.
Het Opulence Serum met Wonderlight en vitamine C zorgt dat pigmentaties en huidverkleuringen worden aanpakt met een stralende en egale teint als resultaat. Voeg daar de Cell Recovery Cream aan toe voor het verbeteren van de vet- en vochthuishouding en als finishing ‘touch’ een beetje colour, voor een subtiel en sublimerend bronzing effect. Let’s smooth the skin you’re in!
De Colour Smooth(y) bevat de volgende producten:
- 1x
hannah Opulence Serum 30ml
- 1x
hannah Cell Recovery Cream 65ml
- 1x
hannah Touch of Colour 5ml
- 1x Organza zakje
'Opulence' betekent rijkdom en weelderigheid en het serum doet haar naam eer aan. Dit uitzonderlijk rijke serum is speciaal ontwikkeld om de huid qua egaliteit, helderheid én stevigheid daadwerkelijk te verbeteren, zodat camoufleren niet meer nodig is.
De Cell Recovery Cream met daarin onder andere de werkstoffen lecithine, lanoline, glycerine en aminozuren, zorgt voor een aanzienlijke verbetering van de vet- en vochthuishouding in de huid. De toegevoegde vetzuren zorgen voor een vetfilmpje op de huid en verminderen het vochtverlies.
De Touch of Colour is een finishing touch product na uw huidverbeteringsroutine. Het geeft een aangenaam poederig huidgevoel en zorgt direct voor een flawless teint dankzij het key ingrediënt Ronaflair Flawless. Dit is een mix van hoogwaardige pigmentpoeders die direct matterend, kleur corrigerend en teint balancerend werken op de huid.
Producteigenschappen
Doel |
Anti-veroudering, Beschermen, Dagverzorging, Egaliseren, Herstellen, Hydrateren, Matteren, Verzorgen, Voeden |
Soort |
Creme, Getinte creme, Serum, Siliconen |
Huidconditie |
30+ huid, 40+ huid, 50+ huid, Alle huidcondities, Droge huid, Gepigmenteerde huid, Vochtarme huid |
Inhoud |
Overige |
Verpakking |
Flacon/Fles, Minis/Travel, Pipet, Tube |